Bright Stylish Apartment In A Top Location

Το Bright Stylish Apartment In A Top Location Βιέννη απέχει περίπου 15 λεπτά με τα πόδια από το Ρίζενραντ και περίπου 2 χλμ. από τη Βιέννη. Για τους επισκέπτες που αναζητούν μια δραστήρια διαμονή, αυτό το διαμέρισμα παρέχει πρόσβαση σε παγοδρόμιο.

Επιπλέον, υπάρχουν μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Στο διαμέρισμα υπάρχει μικρή κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία 750 μέτρα από το Kunsthaus της Βιέννης. Το κέντρο της πόλης απέχει 15 λεπτά με τα πόδια. Ναός των Καπουτσίνων βρίσκεται σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια. Το Bright Stylish Apartment In A Top Location βρίσκεται σε απόσταση μόνο 150 μέτρων από τη στάση λεωφορείων Hintere Zollamtsstrasse και σε απόσταση μόνο 550 μέτρων τον σταθμό του μετρό U-Bahn Landstrasse που είναι ιδανικό σημείο εκκίνησης για τις εξερευνήσεις σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Bright Stylish Apartment In A Top Location Βιέννη
Modern Apartment In A Central Location
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Apartment In A Central Location

8.6
Έξοχο 77 σχόλια
186 μ από το κατάλυμα
USD 122 USD 110
ανά νύχτα
Checkinvienna 2 Bedrom Central Apartment
Τιμή μόνο για κινητά

Checkinvienna 2 Bedrom Central Apartment

254 μ από το κατάλυμα
USD 308 USD 277
ανά νύχτα
360 View Loft 3
Τιμή μόνο για κινητά

360 View Loft 3

9.4
Άριστο 26 σχόλια
351 μ από το κατάλυμα
USD 612 USD 551
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΒιέΝΝης
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Vienna North / Praterstern - Train Station
    1,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • ❓
      Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Bright Stylish Apartment In A Top Location;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Bright Stylish Apartment In A Top Location περιλαμβάνουν Μνημείο Ολοκαυτώματος, που απέχει 20 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το Bright Stylish Apartment In A Top Location;
      Η τιμή κράτησης στο το Bright Stylish Apartment In A Top Location θα είναι 327€.
    • ❓
      Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Bright Stylish Apartment In A Top Location;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Bright Stylish Apartment In A Top Location περιλαμβάνουν Figlmueller και Office.lunch και απέχουν μόνο 10 λεπτά με τα πόδια.
    • ❓
      Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το Bright Stylish Apartment In A Top Location;
      Όχι, στο το Bright Stylish Apartment In A Top Location δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • ❓
      Πόσο μεγάλο είναι αυτό το διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το διαμέρισμα αποτελεί 25 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    ΔιεθΝές Αεροδρόμιο ΒιέΝΝης
    18 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Vienna North / Praterstern - Train Station
    1,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Bright Stylish Apartment In A Top Location Βιέννη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο